وبلاگ روبولایک

26
آذر
1395

هدف گذاری جدید ، چگونه است و نکات

سیستم قدرتمند هدف قرار دادن در ربات روبولایک بسیار پیشرفته و دارای امکانات فراوانی می باشد. این سیستم جدید وبهبود یافته می باشد که شما می توانید در آن به هدف قرار دادن تگ ، مکان و/یا یوزرنیم ( فالوورها ، فالووینگ ها ، لایک کنندگان و کامنت گذاران ) افدام نمایید. شما می توانید این اهداف را به طور همزمان برای پیج خود در ربات ما روشن کنید . این یعنی قدرتمندترین ربات دنیا!

اول، عملیات خود را انتخاب کنید

روشن به عنوان بسیاری از اقدامات را به عنوان شما می خواهم:

  • دوست دارد
  • نظرات
  • زیر
  • Unfollows
 

در مرحله بعد، با هدف قرار دادن خود را انتخاب کنید

هدف قرار دادن برچسب ها

برخی از کاربران اینستاگرم برچسب عکس های خود را با هشتگ که نشان دهنده نوع از رسانه ها آنها ارسال شده است. به عنوان مثال، یک عکس از یک گربه ممکن است با #catlover یا #persiancats برچسب. با استفاده از هشتگ به هدف قرار دادن رسانه ها در نمایش مشخصات عمومی یک راه برای ارتباط برقرار کردن با انواع خاصی از محتوای خود را در طاقچه است.

اگر شما برچسب ها را انتخاب کنید، شما نیاز به حرکت به پایین صفحه و اضافه کردن برچسب ها. مطمئن شوید که شما در حال اضافه کردن برچسب های پرطرفدار را در طاقچه. آن را تا به شما برای تست کردن مجموعه های مختلف از برچسب ها برای دیدن آنچه که بهترین کار برای شما. شما می توانید تا 1000 برچسب ها اضافه کردن.

هدف قرار دادن مکان

برخی از کاربران اینستاگرم برچسب مکان عکس های خود را با یک مکان. این یک راه برای هدف قرار دادن کاربران که ممکن است در یک منطقه خاص زندگی می کنند.

اگر شما محل را انتخاب کنید، شما نیاز به حرکت به پایین صفحه و اضافه کردن geolocations. این یک گزینه عالی برای کسب و کار محلی است. شما می توانید نام کسب و کار و هدف قرار دادن مشتریان خود را وارد کنید. یا، را وارد کنید نام رقبا. شما می توانید به 100 مکان اضافه کردن.

هدف قرار دادن توسط پیروان، موارد زیر، Likers، و / یا اظهار نظرکنندگان (نام کاربری)

هدف قرار دادن با نام کاربری یک راه برای ارتباط برقرار کردن با پیروان و زیر از بهترین نام های کاربری است. آن را تا به شما برای تحقیق بهترین نام های کاربری که را بیشتر حس برای نام تجاری خود را. سپس شما می توانید با پیروان خود، و یا likers فعال ترین / نظر تداخل می کنند. شما می توانید تا 100 نام کاربری اضافه کردن.
پیروان / زیر
پیروان شما اجازه می دهد به هدف قرار دادن پیروان نام های کاربری، یا پیروان خود را. موارد زیر به شما اجازه می دهد تا به هدف قرار دادن حساب که نام های کاربری را دنبال کنید، و یا حساب که شما به دنبال (خوراک خود را). با انتخاب "همه" شما هر دو هدف قرار دهند.
Likers / اظهار نظرکنندگان
Likers اجازه می دهد تا شما را به هدف قرار دادن حساب های که رسانه یک نام کاربری، و یا رسانه های خود را دوست دارند. نظر شما اجازه می دهد به هدف قرار دادن حساب های که در رسانه های یک نام کاربری، و یا رسانه های خود اظهار نظر کرده اند. با انتخاب "همه" شما هر دو هدف قرار دهند.

! اطلاعات مهم

اگر شما دنبال، موارد زیر، Likers و / یا اظهار نظرکنندگان را انتخاب کنید، شما نیاز به حرکت به پایین صفحه و اضافه کردن نام های کاربری. این مهم است که اضافه نام های کاربری را با نرخ مشارکت بالا (امثال / نظرات در رسانه در رابطه با کل پیروان) را در طاقچه.

 

استفاده از فیلتر برای دو هدف قرار دادن

هدف قرار دادن جدید به طور مستقل کار می کند. اگر شما می خواهید به استفاده از هدف قرار دادن چند، شما می خواهید به استفاده از یکی از فیلتر های زیر است:

  • برچسب + برچسب
  • محل سکونت + برچسب
  • نام کاربری + برچسب

این فیلترها دو هدف اول واکشی رسانه از روش هدفیابی اول، و سپس توسط دوم فیلتر کنید. به عنوان مثال، محل سکونت + برچسب های رسانه ای با محل واکشی و پس از آن توسط برچسب ها فیلتر کنید.

به پایین بروید تا فیلتر برای اضافه کردن این فیلتر دو هدف قرار دادن در صفحه فعالیت.

با این حال، لطفا توجه داشته باشید که فیلتر های بیشتر استفاده می کنید، همه چیز آهسته تر ممکن است باشد. پس از همه، فیلتر ذاتا مقدار از رسانه ممکن است که شما می تواند با تعامل محدود می کند. اگر شما ترجیح می نتایج بسیار هدفمند بیش از کمیت، هر چند، فیلترها برای شما هستند! اطلاعات بیشتر در مورد فیلتر در اینجا .

 

عیب یابی: شایع ترین مشکلات

با استفاده از بیش از حد بسیاری از فیلتر
گاهی اوقات کاربران به ماشه کمی خوشحال با فیلتر. به یاد داشته باشید، اگر شما بیش از حد بسیاری از فیلتر بیش از حد به شدت، این می تواند فعالیت های خود را باعث به کندتر از حالت طبیعی. بنابراین، لطفا مطمئن شوید که شما یک # بالا در حداقل دوست داشتن خود را تنظیم کند، و / یا عصر رسانه به جدید ترین.
دنبال تنظیمات / دنبال
شما ممکن است نیاز به تنظیم دنبال شما و / یا تنظیمات در حالت مطمئن شوید که شما را هدف قرار حق مردم. به پایین بروید در صفحه فعالیت برای تنظیم این تنظیمات.