قوانین روبولایک

لطفا قبل از استفاده از روبولایک ، قوانین زیر را به دقت مطالعه فرمایید:


موارد زیر شرایط استفاده از وبسایت روبولایک برای کابران تازه وارد می باشد و قبل از استفاده از این وبسایت باید موارد زیر را مطالعه کرده باشند . استفاده از روبولایک به منزله قبول شرایط ذیل می باشد:
 

 1. روبولایک وابسته به اینستاگرام، فیس بوک و هیچ کدام از شبکه های اجتماعی نمی باشد. و هیچ گونه شراکت و همکاری با هیچ کدام از آنها ندارد.
   
 2. شما از روبولایک با توجه به مسئولیت خود نسبت به قوانین اینستاگرام استفاده می کنید.
   
 3. ما مسئول فعالیت شما و به دنبال آن پیامد های آن را نخواهیم داشت . اگر اکانت اینستاگرام شما از سمت اینستاگرام ، بلاک ، بن و یا غیر فعال شد ، این مسئولیت بر دوش ما نمی باشد و مسئولیت آن بر عهده کاربر است.
   
 4. ما به یوزرنیم و پسورد اینستاگرام شما برای بدست آوردن اطلاعات ضروری در Api اینستاگرام نیاز داریم. ما اطلاعات شما را ذخیره نمیکنیم.
   
 5. تعداد مورد انتظار شما برای فالوور ، لایک و یا کامنت، تضمین نمی شود . اینها همه به کیفیت مطالب شما بستگی دارند.
   
 6. ما توجه فالوورهای واقعی را به سمت اکانت شما جذب می کنیم اما بدیهی است که ما نمیتوانیم شما را از اسپم ، کاربران غیر واقعی و ساختگی حفظ کنیم. در حقیقت این امری نا ممکن است که از ورود آنها جلوگیری شود اما خود شما میتوانید کاربران ناخواسته را حذف کنید.
   
 7. ما عملکرد دائمی ، بدون هیچ وقفه و بدون خطا را در روبولایک تضمین نمیکنیم .
   
 8. قبل از اینکه شما تصمیم به خرید زمان نمایید ، روبولایک به شما 3 روز زمان رایگان برای تست کردن روبات اینستاگرام می دهد.
   
 9. شما توافق می کنید که برای خرید از طریق درگاه پرداخت ما ، موارد و قوانین مروبط به شبکه شاپرک ایران را رعایت فرمایید.
   
 10. زمان برای شما از زمانی شمارش می شود که شما روی دکمه شروع کلیک نمایید . شما در هر زمانی که مایل بودید میتوانید از زمان خود استفاده کنید.
   
 11. در صورت پرداخت هزینه برای خرید زمان ، بازگشت وجه پرداختی پس از خرید از طریق روبولایک ناممکن است.
   
 12. ما حق تغییر ، تعلیق و یا برداشت تمام و یا بخشی از خدمات خود و یا هریک از مطالب خود را برای خود بدون هیچ مسئولیتی،محفوظ میداریم.
   
 13. مسئولیت اینکه بررسی کنید که آیا شرایط تغییر کرده است همواره بر عهده شما می باشد. پس شما در زمان استفاده از سرویس ما ، موظف هستید گاها شرایط را چک کنید.
   
 14. روبولایک فعالیت های اسپم گونه را تحمل نمیکند . اگر شما از یوزرنیم های هرز استفاده می کنید و یا اینکه چندین اکانت را برای استفاده رایگان از 3 روز ، بدون خرید زمان ثبت نموده اید و یا سایر فعالیت های اسپم گونه مشابه ، روبولایک حق دارد که حساب کاربری شخص خاطی را بدون اطلاع قبلی بن نماید .
   


زمان آپدیت این مطلب :
4/09/1395